Hikvision maitinimo blokas DS-KAW150-4N (2 laidų analoginei sistemai)
zoom_out_map
GREITAS PRISTATYMAS  GREITAS PRISTATYMAS
Užsakykite prekę šiandien iki 12 val.
Jums liko:
01
Kiekis
PREKĖS PAGAL MODELĮ
GAMINTOJAS
MODELIS
  • Pagrindinis
  • Darbinė sąlygos temperatūra
    Operating: -10 °C to +70 °C (14 °F to 158 °F)
    Storage: -25 °C to +85 °C (-13 °F to 185 °F)
  • Darbinės sąlygos drėgmė< 95% (no condensation)
  • Įvesties įtampa100 VAC to 240 VAC
  • Išėjimo įtampa48 VDC
  • Išėjimo srovės stipris3.2 A
  • Output power150 W
  • Noise and ripple< 150 mVpp @ 25 °C
  • Voltage adjustment range23 VDC to 25 VDC
  • Cooling systemConvection
  • Dimension (L x W x D)178 mm × 97 mm × 38 mm (7.01" × 3.82" × 1.50")