zoom_out_map
GREITAS PRISTATYMAS  GREITAS PRISTATYMAS
Užsakykite prekę šiandien iki 12 val.
Jums liko:
01
Kiekis
PREKĖS PAGAL MODELĮ
GAMINTOJAS
MODELIS
  • Parametrai
  • SpalvaGray
  • Matmenys130 mm × 94 mm × 34 mm (5.11" × 3.70" × 1.34")
  • Veikimo sąlygos0°C to 40°C (32°F to 104°F), Humidity: 10% to 95% (non-condensing)
  • LED indikatoriaiGreen
  • Įvestis185 to 240 VAC, 50 Hz to 60 Hz
  • Išvestis12 VDC/1 A per channel
  • Trikdžiai0.15 Vp-p (150 mV)
  • AC įvesties sujungimasC8
  • DC išvesties sujungimasDC Plug: grid terminal
  • Laikymo sąlygos-40°C to 80°C (-40°F to 176°F), Humidity: 5% to 95% (non-condensing)
  • Kabelio ilgio kompensacija
    Normal: 12 VDC
    Long: 13.5 VDC
    Ex-Long: 15 VDC