zoom_out_map
GREITAS PRISTATYMAS  GREITAS PRISTATYMAS
Užsakykite prekę šiandien iki 12 val.
Jums liko:
01
Kiekis
PREKĖS PAGAL MODELĮ
GAMINTOJAS
MODELIS
Spalva Black
Montavimas Desktop
Įvestis 170 to 240 VAC, 50 Hz
Išvestis 12 VDC/1 A
Trikdžiai 0.20 Vp-p (200 mV)
Išvesties galia 12 W Max.
AC įvesties sujungimas VDE PLUG
DC išvesties sujungimas DC Plug: Straight Φ 5.5 × 2.1 × 10 mm, DC Cable: 24AWG 2468 0.8M BLACK
Įvesties kabelio ilgis 350 mm (17.78")
Išvesties kabelio ilgis 800 mm (31.50"
Veikimo sąlygos -10°C to 40°C (14°F to 104°F), Humidity: 10% to 90% (non-condensing)
Matmenys 79 mm × 38 mm × 26 mm (3.11" × 1.50" × 1.02")