Legrand 310170 UPS + USB IP20 (Rack/Tower, 1000VA/900W)
zoom_out_map
GREITAS PRISTATYMAS  GREITAS PRISTATYMAS
Užsisakykite prekę šiandien
Kiekis
PREKĖS PAGAL MODELĮ
GAMINTOJAS
MODELIS
Prekės informacija
Bendrosios savybės
  • USV technologija: Online
  • Apkrovos tipas: Universalus
  • Yra baterijų ir/arba akumuliatoriaus: Taip
  • Terminalo žymėjimo indikacija: Taip
  • Su kištukiniu lizdu: Taip
  • Modernus juodos/baltos spalvos dizainas
  • Patogus valdymas
Galia ir veikimas
  • Įvesties įtampa: 176-280 V
  • Pirminis dažnis: 47.5-63 Hz
  • Pirminių fazių skaičius: 1
  • Išėjimo įtampa: 228-232 V
  • Antrinis dažnis: 50-60 Hz
  • Efektyvioji išėjimo galia: 900 W
  • Išėjimo tariama galia: 1000 VA
  • Antrinių fazių skaičius: 1
  • Įtampos tipas: AC
  • Išėjimo galios koeficientas: 0.9
  • Maks. įtampos iškraipymo išėjimas (tiesinė apkrova): 3 %
  • Maitinimo srovė: 4.7-4.9 A
  • Perėjimo laikas pilna apkrova: 0 min
  • Bendras efektyvumas: 90 %
  • Efektyvumas ekologiniu režimu: 97 %
Jungtys ir ryšys
  • USB sąsaja: Taip
  • Su ryšio sąsaja RS-232: Taip
  • SNMP: Taip
  • Jungties įvestis: C14
  • Išėjimo jungčių skaičius C13: 6
  • Išėjimo jungčių skaičius C19: 0
  • Išėjimo jungčių skaičius su apsauginiu kontaktu (CEE 7/3, tipas F): 0
  • Išėjimo jungčių skaičius (fiksuotas ryšys): 0
  • Išvesties jungčių skaičius (prancūziškas standartas, E tipas): 0
  • Potencialų neturintis jungiklio kontaktas: Ne
  • Automatinio išjungimo funkcija: Ne
  • Tinka tinklo valdymui: Taip
Matmenys ir aplinkos sąlygos
  • Aukštis: 88 mm
  • Plotis: 440 mm
  • Gylis: 405 mm
  • Svoris: 16 kg
  • Konstrukcijos tipas: 482.6 mm (19 colių) įrenginys
  • Modulinis: Ne
  • IP klasė: IP21
  • Darbinė / nustatymo temperatūra: 0-40 °C
  • Sandėliavimo sąlygos temperatūra: 0-50 °C