Galiniai dangteliai

Yra 61 prekių.

prekes per puslapį

  • 17,50 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 (auksinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas (aukštos kokybės)
   Smulkiau
  • 14,30 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 (rožinės (rose gold) spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas (aukštos kokybės)
   Smulkiau
  • 16,90 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 (sidabrinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas (aukštos kokybės)
   Smulkiau
  • 17,50 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 (pilkos spalvos (space gray)). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas (aukštos kokybės)
   Smulkiau
  • 18,80 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 Plus (auksinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 18,80 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 Plus (sidabrinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 18,80 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 Plus (pilkos spalvos (space grey)). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 18,80 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6S (auksinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas (aukštos kokybės)
   Smulkiau
  • 18,80 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6S (sidabrinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas (aukštos kokybės)
   Smulkiau

prekes per puslapį