Galiniai dangteliai

Yra 42 prekių.

prekes per puslapį

  • 18,60 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 (sidabrinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 24,90 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 (pilkos spalvos (space gray)). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 21,40 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 Plus (auksinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 21,20 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 Plus (sidabrinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 21,40 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6 Plus (pilkos spalvos (space grey)). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau
  • 20,00 €

   Galinis aliumininis korpuso dangtelis skirtas mobiliojo telefono modeliui Apple iPhone 6S (auksinės spalvos). Į komplektaciją įeina SIM kortelės laikiklis, įjungimo mygtukas, garsinimo ir tildymo mygtukas bei mute mygtukas.
   Smulkiau

prekes per puslapį